9.12.2020 ж күні Жаңатас көпсалалы колледжнің оқытушысы Ж.Жұмабекова, 9-желтоқсан Халықаралық сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес күніне орай, «Саналы ұрпақ» студенттік клубының мүшелерінің қатысуымен «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл – әрбір азаматтың міндеті» тақырыбындағы конфенренцияны «ZOOM » платформасы арқылы өткізді.

Клуб қызметінің негізгі идеясы жастармен кездесулер өткізу және оларға жемқорлыққа қарсы заңнаманы, сыбайлас жемқорлық туралы ұғымды түсіндіру және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимылдар бойынша шараларды жетілдіру. Студенттер арасында заңдылық пен жемқорлыққа қарсы тәртіп орнату, сыбайлас жемқорлық құбылыстарына қарсы әрекет ете білуге тәрбиелеу болып табылады.

Жастардың алған білімдері оларды өмірде туындаған кез келген жемқорлық атаулымен кездестірмейтіндігіне сенім білдірудеміз.

Жастар сыбайлас жемқорлыққа қарсы!