Жаңатас көпсалалы колледжінде 2019-2020 оқу жылының қараша-желтоқсан айларында «Арнайы техникалық және технологиялық білім беру» ЦӘК оқытушыларының оңкүндігінің ашылуы болды.Оңкүндіктің жоспарына сәйкес арнайы пәндердің ЦӘК жетекшісі Ақмарал Бексейтова оқытушылардың ашық сабақтары,сабақтан тыс іс-шараларының жоспарларымен өткізілген сабақтардың барысымен таныстырды.

Электротехника пәнінің оқытушысы Шакирова Кулайым электромеханик мамандығының студенттерімен колледжд шеберханасында тәжірибелік сабақ өткізді.Студенттердің мамандықтарына деген жауапкершіліктерін,сұранысқа ие маманндық екендігін толығымен айтып өтті.Экономика пәнінің оқытушысы Дана Қалдарбекованың сабағында жастарға жұмысқа тарту,өздіген кәсіп ашу мақсатында кәсіпкерлік сабағын, тау кен ісі пәнінің оқытушысы Медет Мурсалимов карьерлік көліктердің қауіпсіздік шаралары,өндірістегі орны жайлы 03-17 тобына ашық сабақ өткізді.Сонымен қатар электротехника пәнінің оқытушылары Ақмарал Бексейтова,Каспаков Қайрат,Альжапбаров Марат жұмысшы мамандығының құзіреттілігін көтеру мақсатында «Электромонтаждық» құзіреттілік бойынша электромеханик және өнеркәсіп электроншы мамандықтарының арасында чемпионат өткізді.