2022 жылдың 28-30 сәуір айында Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының ұйымдастыруымен  өткен  кәсіби шеберлікке «WorldSkills Jambyl-2022» облыстық чемпионатына  Жаңатас көпсалалы колледжінің студенттері  5   құзыреттілік   бойынша  қатысып,сертификат және алғыс хаттармен марапатталды.

Чемпионатта «Аспаздық ісі» құзыреттілігі бойынша Жұманова Аружан, жетекшісі Асылбекова Раушан, «Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету» құзыреттілігі бойынша Тайтолеу Нургалиұлы, жетекшісі Турсунов Омиргали, «Электромонтаж» құзыреттілікке  Щегальков Евгений, жетекшісі Таңсықбек Мақсат, «Веб-дизайн» бойыша Смайлов Айбек, жетекшісі Кадирбекова Камшат, «Пісіру технологиялары»  Тұрсынбек Әділ, жетекшісі Маймақ Бауыржан қатысты. «Тамақтандыруды ұйымдастыру» құзыреттілігі бойынша чемпионатты өткізу мен ұйымдастыру жұмыстарына белсенді үлес қосқаны үшін Тусипова Хиуаз Керимбекова  алғыс  хатпен  марапатталды.

«WorldSkills Zhambul -2022ж»   облыстық чемпионатына қатысушы студенттер

1. Родионов Руслан Дмитриевич- «Электромонтаждық жұмыстар» -құзыреттілігі бойынша, жетекшісі: Таңсықбек М.
  2. Еркинбеков Нұрсұлтан Қайратұлы- «Графикалық дизайн»-құзыреттілігі бойынша, жетекшісі Жұмабаев Ғ .
  3. Босов Валентин Борисович- «Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету» құзыреттілігі бойынша, жетекшісі: Дүйсенов Б.
  4. Тілеухан Жомарт Әскербекұлы-«Аспаздық ісі»-құзыреттілігі бойынша, жетекшісі: Тусипова Х.
  5. Тұрсынбек Әділ Жылкелдіұлы- «Дәнекерлеу ісі»- құзыреттілігі бойынша, жетекшісі: Рахимов Кадыр Мурзалимович.

«Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету» құзыреттілігі бойынша Тайтолеу Нургалиұлы  ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.