Ақпарат

2023  жылдың 03 қазан күні Жамбыл облысы білім басқармасының «Жаңатас көпсалалы колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынында  «Сыбайлас жемқорлықтың тәуекелдерінің алдын алу мақсатында»  семинар өтті.

Аталған семинарға "AMANAT" партиясы қоғамдық бірлестігінің Жамбыл облысы  Сарысу аудандық филиалының қатысуымен  өткізілді.

Семинар барысында  білім беру саласындағы сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл мәселелері жөніндегі атқарылған жұмыстар туралы айтылды.  Семинардың соңында білім саласындағы мәселелерге қатысты  сұрақтар қойылды.

Информация

03 октября 2023 года в государственном коммунальном казенном предприятии «Жанатасский многопрофильный колледж» управления образования Жамбылской области,  проведено мероприятие  «Профилактика коррупционных рисков".

Семинар проводился с участием Сарысуского районного филиала Общественного объединения партии" AMANAT " Жамбылской области.

В ходе семинара была озвучена, проделанная работа по вопросам противодействия коррупции в сфере образования.

В конце семинара были заданы вопросы в сфере образования.