2023  жылдың  28-30  сәуір айында Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының ұйымдастыруымен  өткен  кәсіби шеберлікке «WorldSkills Jambyl-2022» облыстық   чемпионатына  Жаңатас көпсалалы колледжінің студенттері  5   құзыреттілік   бойынша  қатысып,сертификат және алғыс хаттармен марапатталды.

«WorldSkills Zhambul -2023ж»   облыстық чемпионатына қатысушы студенттер мен жетекшілер.

1. Алихан Айсұлу Орынбасарқызы «Зертханалық  және химиялық талдау технологиясы» -құзыреттілігі бойынша, жетекшісі  Әбілов Байзақ.
  2. Боранбаева Арайлым Аханқызы «Зертханалық  және химиялық талдау технологиясы» -құзыреттілігі бойынша, жетекшісі  Гулжан Жамбаева.
  3. Туралыков Дархан Ерикович - «Графикалық дизайн» - құзыреттілігі бойынша, жетекшісі  Утебаева Гульнур Мейрамалиевна.
  4. Алпысбай Ғалым Сәтбекұлы - «Wеб -дизайн» - құзыреттілігі бойынша, жетекшісі  Кадирбекова Камшат.
  5. Жұманова Аружан  Батырханқызы - «Аспаздық  ісі» -құзыреттілігі бойынша, жетекшісі:  Асылбекова Раушан
  6. Савчук Александр Константинович «Дәнекерлеу ісі»- құзыреттілігі бойынша, жетекшісі: Маймақ Бауыржан
  7. «Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету» құзыреттілігі бойынша Тайтолеу Нургалиұлы  ІІІ дәрежелі  дипломмен марапатталды.

Барлық  қатысушылар  мен  жетекшілер  сертификаттар  алды.